Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Bilobil ginkgo gyógyszernél...

A Bilobil ginkgo gyógyszernél sem baj, ha lejárt már a szavatossága?

Figyelt kérdés

Sokat szédülök mostanában és régebben (pár éve, szerintem 3 biztos van már) vettünk ilyen Bilobilt, gondoltam most is beveszem, hátha segít. Olvastam, hogy max a hatásában észlelhetek változást, nem fog annyira hatni. Elég furcsa szaga van, de száraz, hűvös helyen tartottam, mint minden gyógyszert, szerintem ilyen szaga van eredetileg is.

Nem akarom, hogy valamilyen bajom legyen tőle, ezért kérem, hogy segítsetek.

A válaszokat előre is köszönöm.



2012. ápr. 11. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is van olyanom, és am nem hiszem, hogy bármi baja lenne. én pl. fenistil gélt, sebkezelőt,meg pl. a dalacin oldatomat is úgy használom, hogy lejárt 1 éve, sőt volt olyan krémem, ami 3 éve lejár,t és hazsnáltam, és nem lett semmi bajom. am büdi eléggé. én is most néztem meg az enyémet.
2012. ápr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2012. ápr. 12. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem a tapasztalatot? Mert most nekem is van egy dobozzal ami januárban lejárt, és hát nem szívesen dobnám ki.
2012. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sztem még simán beszedheted
2012. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!