Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen módszerrel lehet lázam...

Ilyen módszerrel lehet lázam vagy beteg lehetek?

Figyelt kérdés

Most tudom, nem kerülhetem el a kioktató kommenteket, de nagyon szükséges lenne hétfőre hogy beteg legyek. egy nagyon fontos dolog miatt amit már számtalanszor megbántam, azt szeretném, hétfőre írjon ki az orvos. (nem iskolába nem szeretnék menni (tanulással nincs gond) hanem az utána lévő iskolai programra, amit nem tudok másként elkerülni)

Ha hideg vízben fürdök 15-20 percig, vagy fürdés után magamra nyitom az ablakot (például az arcomra, arcüreggyulladáshoz (nekem az nagyon gyakran előfordul, nem lenne feltűnő)) esetleg meleg fürdő után hidegbe üljek? nem is tudom.. segítsetek kérlek nagyon fontos lenne:((

Vagy ha valaki tud egy tuti tippet lázhoz, azt is megköszönném. legszívesebben most eltűnnék és hétfőig elő se kerülnék. nem tudom mi mást tehetnék:s



2012. ápr. 12. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezekkel az a baj, hogy akár súlyossá is válhat. Tüdőgyulladás, miegymás... Ha nagyon nem akarsz menni, akkor mondd azt, hogy gyomorrontásod van. Megy a hasad. Nem fogják leellenőrizni. Vágj fancsali pofát, enyhén púderezd be az arcod, hogy sápadtnak tűnj, járj sokszor vécére, és mondogasd, hogy fáj a hasad... Egyszerű de nagyszerű megoldás, és nem is leszel tőle igazán beteg. De ezt szerintem elég vasárnap elkezdeni, és akkor reggel még csináld ugyanezeket.
2012. ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kioktatásként!

Én egyszer találtam ki hasonló dolgot, és annyira bejött, hogy valóban elkezdett fájni, de iszonyatosan az a részem, úgyhogy visszautaztam az iskolába, és hétfőn részt vettem a nem kívánatos "szertartáson". Fél óra volt az egész, és ezért 3 napot kínlódtam előtte.

2012. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2012. ápr. 16. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!