Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy lánnyal randizok holnap,...

Egy lánnyal randizok holnap, aki pánikbeteg, depressziós?

Figyelt kérdés
Nem akarom a betegsége miatt "dobni", nem tehet róla, de egy kicsit meg vagyok ijedve. Vélemény?

2012. ápr. 5. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ok az aggodalomra, tök normálisan fog viselkedni. Ez egy olyan betegség, ami néha valamilyen fizikai betegség (legtöbbször szívinfarktus) tüneteit utánozza le, erős stresszes helyzetben, munka közben szokott előfordulni, amikor az ember besokall. (Bár egy randi is lehet stresszes, igen valószínűtlen, mert nyilván szedi a gyógyszereit.)
2012. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Mi miatt depresziós?azért az nem mindegy.Én inkább csak arra tudok példát mondani,hogy milyen változás lehet azok nál,akik azért lettek depressziósok,amiért más emberek piszkálták őket.

Én két depressziós lányt ismerek,mindketten féltek emberek közé menni,de amióta megismerték egymást és összebarátkoztak rengeteget változtak. Az egyik jó,a másik pedig rossz(?) irányba. Amelyik jó irányba változott annak már könnyen megy a barátkozás és olyan,mintha kezdene elmúlni a depressziója. A másik lányban az a jó,hogy neki is lett önbizalma,a barátait nagyon szereti és védi, de nagyon félelmetes tud leni pl.:lelök valakit a lépcsőről vagy a falba vágja valakinek a fejét meg ilyenek(mielőtt megismerkedet volna a másik lánnyal sose tett ilyet és egyre rosszabb lesz). Nem tudom meg mondani,hogy félni kéne egy kicsit ettől a randitól,ezt majd meglátod.Szerintem ha tényleg megszeretne akkor nem lesz nagy baj a későbbiekben még ha néha aggreszívnak is tűnik másokkal szemben.Persze ha veled kezd el ellenséges lenni,akkor inkább keres másik lányt

2012. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, de másokkal sosem voltam ellenséges. Magammal már inkább. Ha szedi a gyógyszereit, akkor olyan lesz, mint minden más lány. Ha nem szedi, akkor olyan lesz, mint más lány, amikor szomorú (depresszió) vagy rosszul van (pánik). Ja, és kikezelhető véglegesen is mindkettőből, ha jár terápiára, de van, akinél magától is elmúlik, igaz főleg 40 éves kor fölött.
2012. ápr. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!