Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magam ösztönözni...

Hogyan tudnám magam ösztönözni egy kicsit a mindennapi teendőkre?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve itthon ülök, munka a láthatáron sincs.

Fiatal vagyok mégis beteg, a barátaim elmaradtak mellőlem.

A párom jól keres, jól érzi magát a munkahelyén, de keveset van itthon.

Már teljesen depressziós vagyok, nincs kedvem semmit csinálni.

Még a mosogatáshoz is fél órás lelki felkészülés szükségeltetik, és akkor is majd' belehalok, kezd kupi lenni, pedig mindig tisztaságmániás voltam.

Kimozdulni sincs kedvem semerre.


Ti honnan kezdenétek a "felüdülést"?

Ha eddig nem találtam munkát, ilyen "lelkesen" aztán biztosan menni fog :(


2012. ápr. 13. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:

tegnap valakinek hasonló helyzetre ezt írtam,neked is csak ezt tudom:

Ne add fel!

Keress munkát a távolabbi környezetedbe,környező városokban is. Vállalj önkéntes munkát-tudom ebből nem fogsz megélni de nem őrülsz bele az otthonülésbe és legalább lelkileg egy kicsit helyreráz, hogy szükség van rád,és kapcsolatokat is építhetsz,amik révén talán munkát is könnyebben találsz. Termessz konyhakerti növényeket,ha van lehetőség tarts állatokat-napi programot ad,és kaját is biztosít!

Nem könnyű,de kitartás!

2012. ápr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem az ösztönöz, hogy szégyellem a kupit, illetve nem akarom emiatt elveszteni a férjem.
2012. ápr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a jelenlegi foglalkozásoddal nem találsz munkát, én a helyedben elkezdenék egy olyan tanfolyamot, ami tetszik, egyrészt rá lennél kényszerítve a kimozdulásra, másrészt emberek között lennél, harmadrészt nagyobb esélyed lenne elhelyezkedni. Nem tudom, mennyire akadályoz ebben a betegséged.
2012. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Sajnos nem vidéki vagyok, így termeszteni/tenyészteni nem tudok.

Olyan egész testet beborító bőrbetegségem van, emellett újabban egész nap rosszul vagyok, ájuldozom, nemsokára megyek dokihoz, meglátjuk mi az újabb diagnózis :)

Sajnos a malac a párom, jórészt utána is kell takarítani... úgyhogy ez a módszer nem nagyon tud ösztönözni sajnos, az se zavarná ha 2centis piszokréteg lenne mindenen :(

2012. ápr. 13. 12:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Nézegetek képzéseket, de egyik sem ragad meg abból, amit elvégezhetek, de azért próbálok majd valamit :)
2012. ápr. 13. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!