Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megőrülök a digitális lázmérők...

Megőrülök a digitális lázmérőktől, valaki tud egyáltalán biztosan megbízható márkát?

Figyelt kérdés

Még van egy higanyosunk, de van 2 digitális is. Nem tudom mi lesz,ha mondjuk eltörik véletlenül, mert a digitálisak nem azt mutatják soha, amit a higanyos.

Reggel 37.9 volt a hőm a higanyossal mérve.(éjszaka is lázas voltam, 38.1 volt, higanyossal mértem) Az egyik digitális már egy perc után csipog, de akkor mindig keveset mutat, jelen esetben 37.1-et. Még 4-5 percig bent hagytam, akkor ment fel 37.7-re.(ez egy Romed márkájú) A másik pedig 37.2-nél megállt.

Már máskor is teszteltük,amikor valamelyikünk lázas volt, vagy én vagy a párom, mindig voltak ilyen problémák.Gyerkeinknél csak a digitálist használjuk, (hajlékony végűt), hát jó, a lázat kimutatta, de nem mindegy ha csak 38-at mutat, lehet,hogy igazából 38.7 a lázuk? Vagy nekik mivel popsiban mérünk, a digitális is jót mutat?

A higanyossal amúgy már csak 37.3 a hőm, a digitálisokkal 36.9 ill. 36.6.

Bocsi a hosszú monológért, de más is így van? Tényleg van pontos, megbízható lázmérő a digitálisok közül?


2012. ápr. 13. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, van-e. Viszont lehet kapni folyadékos hőmérőt (mert ugye higanyosat már nem lehet árulni). Az pontosabb.
2012. ápr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az Omron márkájú bevált bevált!
2012. ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, köszi, csak azt meg állítólag képtelenség néha lerázni. Van, ahol nem is árulják inkább, mert ez a probléma vele.
2012. ápr. 13. 13:11
 4/5 A kérdező kommentje:

Omron? Elég csak pittyegésig hagyni vagy azért azt is tovább kell bent hagyni, hogy a valós értéket mutassa? Próbáltad már?

A másik digink, most néztem meg, az momert márkájú, na az mutatja a legkevesebbet.

2012. ápr. 13. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!


Én nem tudok márkát, de az biztos, hogy a digitális mérlegem teljesen dilis! Ha 3x állok rá egy más után 3 féle súlyt mutat...

Én sem cserélném le a higanyost, bár azzal is megjártuk egyszer, ugyanis elromlott, és 40 C fokot mutatott a húgomnak. Volt nagy ijedelem...

2012. ápr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!