Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért álmodok ilyenkor mindig...

Miért álmodok ilyenkor mindig rosszat?

Figyelt kérdés

Bocs, ha rossz a témaválasztás, az ezo-ba nem akartam, mert ott nem kapok normális választ :)


Szóval, ha éjszaka háton fekszek mindig rosszat álmodok és fel is ijedek. Elég régóta megy ez már több éve, eleinte nyilván féltem, mikor felijedtem álmomból, de most már eljutottam arra a szintre, hogy "Ja.. csak háton fekszem", megfordulok és alszok tovább, ezekre emlékszem másnap reggel is.


Már a páromnak is szóltam, hogyha éjjel felébredne valami miatt és látja, hogy háton fekszem ébresszen fel. Már volt erre példa többször, de volt egy olyan eset, hogy pont akkor ébresztett fel, mikor már én is ijedtem volna fel. Na az borzasztó volt :)


Szóval tudja valaki esetleg, hogy mitől lehet ez?

Mostmár ez egyáltalán nem zavar, inkább csak kíváncsi vagyok.



2012. ápr. 13. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:

abból kiindulva, hogy én akkor álmodom rémeket, ha magas a hőmérsékletem, szóval túl meleg van nekem, vagy lázam van, rád vonatkoztatva, használj vékonyabb takarót,lehet nem is az a baj, hogy mert háton vagy.

ugyanis levezetve, rémálomból ugye felébredsz, ez a szervezet egy védekező mechanizmusa, azért ébreszt fel, hogy ne legyél veszélyesen "felfűtve",tehát ébredj, tegyél valamit.

maga a háton fekvés nem veszélyes a szervezetre, ezért gondolom, hogy nem ebből kellene kiindulni.

2012. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!