Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, ha 5-6. héten...

Normális az, ha 5-6. héten délutánra elkezd fájdogálni a hasam alja? Pihenés ilyenkor elég, vagy ez rosszat jelent?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyik gyerekkel se fájt a hasam csak amikor szültem, de attól még lehet normális
2010. nov. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más a terhességgel járó tünet. Ha nem vérzel, nincs hányingered, akkor csak pihenjél.
2010. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg a dookidat?
2010. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat fájt a hasam.Ne idegeskedj,pihenj amennyit csak tudsz.
2010. nov. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem erős görcs, nincs vérzés, barnázás, akkor normális.

Nem javasoltak magnéziumot?

Akár MagneB6, akár Mg pezsgőtabletta, nyugodtan szedd, 3x1, vagy 3x2, ahogy érzed, és ne félj, nem tudod túladagolni, illetve igen, de hasmenésen kívül semmi problémát nem okoz, nekem is fájdogál(t) a hasam, a dokim mindig a Mg-ot mondja, persze ha erősödik, stbstb, akkor fel kell hívni, vagy bemenni.


Próbáld ki, és próbálj sokat pihenni.


26h km

2010. nov. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyúlnak a méhszalagok. Nekem is volt, elég kellemetlen, de nem gond. Majd elmúlik, aztán néha újra előjön.
2010. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megfogadom a tanácsokat!
2010. nov. 28. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!