Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan létezik, hogy most már...

Olyan létezik, hogy most már 2 napja beszorult a levegő?

Figyelt kérdés
Annyira fáj a jobb oldali borda rész mintha beszorult volna a levegő. De érdekes csak este felé kezd el nagyon fájni. Fájdalommal jár az is, hogy levegőt vegyek :/ Ez mi lehet? :O
2012. ápr. 13. 20:20
 1/4 anonim válasza:

Én orvoshoz mennék, mert könnyen légmell lehet belőle, nem érdemes kockáztatni.

(Nagyanyám is kábé így van, csak neki pár éve leszakadt a jobb lebeny, és fölötte 2cm levegő van, amit nem is lehet eltávolítani.)

2012. ápr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet hülyeség de például foggátlót szedek és hallottam olyat is, hogy valaki tüdőembóliát kapott tőle annak lehet mellkasi fájdalmas tünetei is igaz? De remélem nem az de úgy fáj és mért csak este erősödik a fájdalom érzet ezt sem értem..:O
2012. ápr. 13. 20:51
 3/4 anonim válasza:

Orvos, k.rvagyorsan!

Sajnos tényleg lehet...

2012. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan fiú vagyok,de nekem is volt már nagyon sokszor ilyen és több napig is eltartott. Volt, hogy a lapockámnál,, de volt h a bordáimnál. Fekvésnél olyankor nehezen vettem a levegőt, mert szúrt, de mindig elmúlt. ha nagyon félsz, akkor elmehetsz dokihoz, h legalább megnyugodj, de én nem voltam és minden rendbe jött.
2012. ápr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!