Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Köldök tisztán tartása?

Köldök tisztán tartása?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a köldököm elég hülye alakúra sikeredett, nagyon mély és barázdás, így könnyen megtelepszik benne a kosz... :S Hogy rendesen ki tudjam tisztítani, mélyen bele kell nyúlnom fültisztító pálcikával, de ez eléggé kellemetlen érzés, és úgy hallottam, nem is egészséges. De ha csak egy pár napig kihagyom ezt a műveletet és csak "simán" megmosom fürdés közben, már rögtön begyűlik a kosz, akkor meg még nehezebb kipucolni. :S Nevetségesnek tűnő gond, de engem nagyon idegesít, nem tudom már, mit csináljak, hogy jó legyen. Nincs vmi spéci tisztálkodószer vagy házi praktika vagy akármi, amivel könnyebben tisztán tudnám tartani?

2012. ápr. 16. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg olajos fültisztitóval,az viszonylag gyorsan kitisztitja
2012. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!