Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha beveszek 100 db 0.5mg-os...

Schizo kérdése:

Ha beveszek 100 db 0.5mg-os rivotril tablettát mi bajom lehet tisztán, vagy alkohollal?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 10:31
 1/6 anonim válasza:
29%
Szerinted??? Egyszerűbb lenne beszélgetni valakivel. Nem hinném, hogy túlságosan kellemes lehet egy gyomormosás. Egyszerűen mérhetetlenül gyávának , gyengének tartom az ilyen embereket. Ha megszülettél erre a földre, márpedig te akartál akkor és oda születni, ahova születtél, akkor vállald a sorsod! Más is ezt teszi. Aki megfutamodik, majd kapja a következő életében ugyanazt, amit félbehagyott. Ennyi. Te döntesz, a te életed.
2011. szept. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Ennél nagyobb bajod, mint most van, nem lesz.
2011. szept. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
100 db után nem hiszem hogy életben maradsz, alkohollal meg pláne nem! Jézusom, ne hogy bevedd!
2011. szept. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én csináltam ilyen 8 évvel ezelőtt, akkor két nap múlva a toxikológián ébredtem fel és utána krízis intervencióra pakoltak és teleraktak gyógyszerrel.


Nem fogsz belehalni, de nagyon kellemetlen lesz. Az emberek nagy része nem tudja megölni magát, vagy ha sikerül is, akkor nagyon kellemetlen és fájdalmas lesz.


Ha nem kamu a kérdésed, keress meg magánba és beszéljünk. Nem segítek meghalni, de hátha tudok segíteni egyéb problémáidban. Voltam ott ahol te, tovább is mentem, nem volt jó. Neked már nem kell oda menned.

2011. okt. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerős megcsinálta szerelmi bánatában. Utólag azt mondta, hogyéletében nem aludt ilyen jót és teljesen kisimult tőle.

De ez egészséges emberre vonatozik, ha vese- vagy májproblémád van, akkor le is állhatnak a nevezett szervek a sok méreganyag miatt.

2011. okt. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Baromi rosszul leszel, de ha szerencséd van, elvisz a mentő gyomormosásra.
2011. okt. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!