Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 évesvagyok és recsegnek-rop...

15 évesvagyok és recsegnek-ropognak az izületeim. Mit tehetnék? Normális?

Figyelt kérdés

Főleg az ujjaim, hátam, ami néha fáj is, de a nyakam, bokám, lábujjaim is. Voltam ortopédusnál, nem pont ezzel a problémával (hanyag testtartás, amire nem mondott semmit), de ezt is említettem. Egy héten 2ször járok táncolni. De nagyon recsegnek, szerintem ez nem normális és hosszú ideje.

Szedjek vitamint, egyek valamit?



2012. ápr. 16. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
mindenképp szedjél,kalcium,és magnézium vitaminokat!az segitrajta,de lehet,h ilyen tipus vagy.Nem elégé kötöttek az izületeid,van ilyen,nem gáz
2012. ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak pattog akkor az normális ha fáj akkor azonnal orvos.
2012. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem a háziorvos reumatológiára utalt be vele. Bár közölte, hogy szerintem semmi bajom, de ha megnyugtat beutal. El is mentem egy reumatológushoz. Kivizsgáltak és csak annyit mondtak, hogy igyak sok folyadékot és szedjek kalciumot. A doki szerint ez nekem alkati adottság. Fájni nem fáj. Megnyugtatott, hogy semmi bajom és valószínűleg a jövőben sem lesz vele problémám.

Lehet, hogy nálad is alkati adottság. Nem?

2012. ápr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy én 22/L vagyok. :)
2012. ápr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!