Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a fülfelszúrás?

Nagyon fáj a fülfelszúrás?

Figyelt kérdés

Kaptam gyógyszert és azt mondták ha 1 héten belül nem érzek javulást felszúrják a fülem. Nagyon félek az ilyen tűs dolgoktól. Egy injekció látványtól is elsírom magam. Tudom gáz 17 évesen, de ennél jobban nem félek semmitől sem. Kérlek nyugtassatok meg, hogy nem annyira vészes :( De őszíntén mondjátok meg, hogy milyen.


17/L


2012. ápr. 18. 10:24
 1/2 Anirod7 válasza:
Fájdalmas, de ha tényleg nem reagál a gyulladás az antibiotikumra, akkor muszáj felszúrni, mert különben magáról reped szét a dobhártya a gennytől és az viszont sokkal fájdalmasabb, nehezebben is gyógyul majd be, sőt szövődményei is lehetnek. Ma már elég jó antibiotikumok vannak, remélem használni fog és nem lesz szükség a fülfelszúrásra!
2012. ápr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem magától,vagyis a sok váladéktól,gennytől szakadt át a dobhártyám,fájdalmas volt akkor és előtte is,de utána enyhült,megkönnyebbülés volt komolyan mondom.Szerintem ha felszúrják,az biztos hogy kellemesebb,mintha órákon át feszül,mielőtt átszakad.Bánom,hogy akkor nem mentem be az ügyeletre felszúratni,mert 2 napi szenvedéstől szabadulhattam volna meg.

Ha csak sima középfülgyulladás,akkor meleg sópárna sokat segít,de ha párosult hozzá hallójárat-gyulladás (nekem 1xre volt a kettő),akkor a melegtől a hallójárat még jobban begyullad.

2012. ápr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!