Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok. Lány. Valami...

Klaudiazz kérdése:

15 éves vagyok. Lány. Valami nem stimmel ott belül. Tudnátok valamit? Többi lent

Figyelt kérdés
még szűz vagyok de valami rettenetesen viszkető érzéssem van bent tudjátok...ha benyúlok és megvakarom rosszabb lesz..folyamatosan kell pisilni járni mit tegyek??????valami kenőcsöt kell rá tennem vagy mi már egy hete tart de nem bírom.tudnátok valamit??

2012. ápr. 18. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
A viszketést általában gombás fertőzés okozza, de biztosat csak nőgyógyász tud mondani. Menj el dokihoz, mert ha nem kezelik, csak rosszabb lesz.
2012. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Valószínű hogy valamit össze szedtél!el kell menni nődokihoz és ő ir fel kúpot ami jo rá

nyugi szerintem semmi komoly

2012. ápr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A viszketés amiatt van, hogy valami fertőzést szedtél össze. Lehet hogy nem kéne belül nyúlkánod a kezeddel...

Okozhatja gomba is, de lehet baktériumtól is. Beszélj anyukáddal, és irány a nőgyógyászat! Ne házilag próbáld kezelgetni, mert lehet hogy rosszabb lesz.

2012. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj nögyógyászhoz, mert különben komolyabb baj lehet belöle. Vakargatni TILOS, mert azzal csak a fertözést terjeszted, és egyre rosszabb lesz. Az orvos naponta találkozik ilyen esetekkel, emiatt ne idegeskedj.
2012. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Ha félsz a dokitól, próbáld ki a tőzegáfonya kapszulát, az jó húgyúti fertőzésekre.
2012. ápr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne vakard, mert hámsérülést okozol és akkor mégjobban fog viszketni. Éppen ezért nem biztos, hogy fertőzés miatt viszket. Ha pl. szárazon raktál fel tampont (vagy bármi mást), akkor az is felsérthette és attól is viszkethet.


De így is-úgy is: nőgyógyász.

2012. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nem biztos, hogy a kérdezőnek húgyúti fertőzése van, szerintem ne ajánlgass neki semmilyen készítményt. Lehet, hogy nem ártana vele, de korántsem biztos, hogy használna, és így a tényleges kezelést, gyógyulást csak elodázná. Szóval irány a doki!!!
2012. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bocs, az utolsó előttinek írtam
2012. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát köszi akkor go nőgyógyász
2012. ápr. 18. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!