Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a fene bajom van?

Mi a fene bajom van?

Figyelt kérdés
Napok óta (több mint egy hete) viszket a torkom de veszettül. Először azt gondoltam,hogy megfázás és torokfájás lesz de nem és most eljutottam oda,hogy fáj ha beszélek meg iszok. Holnap elmegyek a fül-orr-gégészetre. Szerintetek mi van?

2012. ápr. 19. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Imátkozz azért, hogy ne fene legyen. :)


Egyébként a doki majd pontosan megmondja.

2012. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Majdnem kinevetett az orvos :D semmi nincs, Stepsils..érdekes
2012. ápr. 21. 14:33
 3/4 anonim válasza:
Allergia vizsgálaton esetleg nem gondolkoztál? Ha visszatérnének a panaszaid vagy talán teljesen meg sem szűnnek, akkor szerintem menj el egy vizsgálatra! Nekem kb. 8 éve vannak allergiás panaszaim, képzeld volt olyan év, amikor nyár elején olyan kemény torok fájdalommal küzdöttem, hogy majdnem becs...tam, elmentem dokihoz, felírt gyógyszert, semmi, utána én kezdtem el kapizsgálni, hogy ez is az allergiámtól lehet, elkezdtem szedni a már előző évben is szedett Aerius nevű gyógyszert és pár nap múlva minden rendben volt. Nem ijesztgetni akarlak, csak sajnos az allergia ki alakulhat bármikor....
2012. ápr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem gondolkodtam, eddig semmiylen allergiám nincs, de ez érdekes :O köszi, remélem elmúlik azért, talán már jobb.
2012. ápr. 22. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!