Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg annyival jobbak a...

Tényleg annyival jobbak a márkás kozmetikai termékek mint a noname cuccok? Pl samponok, testápolók, nem az arckrémekre gondolok.

Figyelt kérdés

Tegnap kinevettek az osztálytársnőim, mert szerintük sz*r amiket használok és ez igénytelenség meg minden. Mi elég rosszul állunk pénzügyileg, és anyukám tényleg ilyen aldi vagy DM saját márkás sampont meg testápolót/tusolót stb vesz, mert ezek feleannyiba kerülnek, mint a Nivea vagy Dove meg amiket a többiek használnak. Ha nagyon szeretném, bitos nekem is kigazdálkodná anyu, de tényleg annyival jobbak ezek, hogy megéri rájukszánni a pénzt???????? Feleslegest nem akarok vele vetetni, sokkal fonotsabbakra is alig jut, de nagyon bánt hogy szekálnak a többiek.


És ruházatba ndetto. Meg pl nem értem, miért kéne havonta fodrászhoz mennem, nekik ez alap, de nekem szép egészséges göndör hajam van (nem a bodri bukósisak, mint somamamamagésának pl, hanem inkább loknis!), és egy pici balzsam kell h ki tudjam fésülni mosáskor, de amúgy nem törik, elég néha vágni az ajából (anyu szokta itthon), meg néhány hetente teszünk rá tojásos-élesztős pakolást, és festeni/melírozni sem akarom, mert szép gesztenyebarna Akor meg mindek fodrászhoz járkálni?!?!. Sztük meg gáz, hogy nem terndi a hajam, mert nincs benne színes csík :S


most télleg ekkora probléma, hogy nem tok annyi pénzt magamra szánni? Nemvagyok koszos-szakadt, igaz, hogy nem vagyok trendi, ez télleg ennyire béna dolog? Nagyon bánt amiért lenéznek!


2012. ápr. 21. 07:50
 1/5 A kérdező kommentje:

ja amúgy 14 éves leszek. van két kistesóm is, apum elhagyott minket, sokat segítek aanyunak, nki nagyon nehéz, és nem akarom szomorítani az ilyen hülyeségeimmel, ezért írok inkább ide

lécci ne nevessetek ki. Értelmes hozzászóláasokat szeretnék kapni, nem fikázást.

és köszönöm

2012. ápr. 21. 07:54
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Ne foglalkozz az osztálytársnőiddel!

[link] oldalon érdemes körülnézni, hogy választ kapj kérdésedre!

de tudok neked telefonszámot is küldeni, ahol személyes fognak válaszolni.

2012. ápr. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is DM saját márkás testápolót és habfürdőt használok, nemcsak azért mert olcsóbb, hanem mert nekem jobban bevált, mint a túlillatosított un. márkás termékek, amik kiszárították a bőröm és viszkettem tőlük.Egyedül a sampon nem jött be, ott maradtam Elséve-nél, de szőlőzsírt, kézkrémet, szappant is DM-est veszek, ettől még nem érzem magam igénytelennek.

Hajamat szintén magam vágom, nem festetem, nem akarok a hajfestéktől megkopaszodni, amúgy ha nagyon akarsz egy szines csíkot otthon is festhetsz bele, de ha szép a hajad teljesen felesleges.


Ne foglalkozz azokkal, akik lenéznek ilyenek miatt, keresd azok társaságát, akik hasonlóan élnek, mint te, nem veszítesz társaságuk hiányában semmit.

2012. ápr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyival jobbak, sőt nagyon sok saját-márkás termék minősége semmivel sem rosszabb, mint a nagy neveké. Sok esetben csak a márkát kell megfizetni. Én is azt mondom, hogy ne foglalkozz velük.
2012. ápr. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyképű, fellengzős, idióta osztálytársaid vannak.

Nem feltétlenül jobbak a márkásak, sőt.

Samponból a syostól úgy hullik a hajam mint a hét fene.A coopostól semmi baja a hajamnak, sőt ha azzal mosom, balzsam sem kell.

Én pl konkrétan nem használok testápolót, fölöslegesnek tartom, tusfürdőből is 240Ft-os noname-t használok, nagyon szeretem.

A ruhákról meg annyit, hogy egyrészt ugyan azt kapod meg a kínaiba, piacon mint a westendbe vagy akármelyik plázában, csak fele annyiért.A párom márkás drága ruhai foszlanak szét, meg nyúlnak el, az én kínaimnak semmi baja...ennyit a márkás ruháról.

Festeni?Minek, ha meg vagy elégedve a saját hajszíneddel.


Ne törődj velük, minél inkább azt látják rajtad hogy bánt, annál inkább fognak szekálni.


Nem vagyok valami öreg asszony, sőt nagyon is fiatal vagyok, de elszomorít amit a mai fiatalságtól látok.

Csak azért tesznek dolgokat, mert az milyen menő, milyen trendi.Ha most valaki kitalálná hogy az a menő hogy a csajoknak tüsi lila hajuk van, akkor állítom neked hogy a fiatal lányok 80%-a tüsi lila hajjal rohangálna, függetlenül attól hogy valójában tetszik-e, jól áll-e nekik.

Be megyek pestre és 2 féle lányt látok válig érő haj barna alapon szőke melírral, vagy totál hidrogén szőke, és mindegyiké szög egyenes.

Ha nagyon szekálnak mondjuk a hajad miatt akkor mond meg nekik hogy te valaki vagy, nem egy a sok közül.

2012. ápr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!