Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kozmetikai nagykezelés után...

Kozmetikai nagykezelés után eltűnt egy anyajegyem. Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
A kezelés után pár napba telt, míg az apró sebek eltűntek, de a homlokamon lévőt már nagyon vártam, mert láttam, hogy a seb egy anyajegyemet is érinti. Ma leesett a seb, az anyajegyem meg sehol, csak egy apró pötty, ami a helye. Kedden megyek bőrgyógyászhoz, de addig is írhatna, aki volt már ilyen helyzetben, mert eléggé meg vagyok ijedve.
2009. okt. 3. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég nagy baj... Mindenképpen menj el az orvoshoz, mert ha eltűnik az anyajegy, akkor az soha nem jó jel. De hogy lehetett ilyen hülye a kozmetikus??? Nem értem.
2009. okt. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen! A homlokomon van egy kis anyajegy, és egyszer pont a kellős közepébe nőtt egy pattanás. Egyszerűen nem bírtam ki, hogy ne nyúljak hozzá, és persze sebes lett a helye, mint amikor rosszul kinyomnak egy pattanást. Nem is látszott az anyajegy, a seb leszáradt, aztán az anyajegy "visszanőtt". Pár napba ugyan beletelt, de mára már ugyanolyan. De azért biztos nem jó, én is megijedtem kicsit, hogy nem lesz-e ebből baj, de szerencsére nem lett. De azért biztonság kedvéért te menj el, és nézesd meg dokival!
2009. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy baj lesz, de nagyon jól teszed, ha megmutatod az orvosnak. Ha nem vérzik, gennyezik, vagy fáj a helye, az jó jel. Ne aggódj.
2009. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. okt. 4. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!