Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez sok? Ez normális?

Szerintetek ez sok? Ez normális?

Figyelt kérdés
szerintetek 14év korkülönbség az sok? csak mert most fog nem soká megszületni a húgom és bizonytalan vagyok :s . én először nem is akartam őt , mert eddig egy szemgyerkőc voltam . ez normális? értelmes válaszokat nagyon szépen kérlek titeket, ez nagyon fontos nekem! előre is köszönöm!

2012. ápr. 21. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Testvérek között mit számít a korkülönbség?:) A szüleid téged is ugyanúgy szeretni fognak attól, hogy lesz egy kistesód. Persze biztos furcsa lesz, hogy most kettőtöknek kell osztozni a figyelmen, de hidd el, jó, ha az embernek van tesója:)
2012. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te leszel a második anyukája. Meglátod, imádni fogod.
2012. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a biztatást :DD igazán kedvesek vagytok! :)
2012. ápr. 21. 19:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális, sok családban van így, hogy hosszú idő után újra jön egy baba, hidd el nekem is sok örömöd lesz majd benne.
2012. szept. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!