Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kell tennem, hogy a...

Mit kell tennem, hogy a gipszlevétel után normális legyen a bőröm minél hamarabb?

Figyelt kérdés

Reményeim szerint holnap leveszik a gipszet a kezemről 1 hónap után. De azt látom, hogy a bőröm mindenütt ki van száradva alatta és hámlik. Mit tudok majd vele csinálni?


Ha már volt gipszed, neked milyen volt a gipszlevétel után?



2012. ápr. 20. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

az enyém úgy tűnt, mintha lefogyott volna :D sokkal kisebb volt, mint a másik.

és szintén ki volt száradva. testápoló, vagy kézkrém minden mennyiségben! :)

de a száraz bőrt csak így lehet helyrehozni. lehetőleg e vitaminos krémmel.

2012. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
naponta többször jól felszivódó krémmel kell kenni
2012. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Enyém is kb fele akkora lett, mint a másik. Nagyon csunyácska látvány volt, mikor levették a gipszet, majdnem elájultam, hogy te jó isten, hogy néz ki a kezem. El kell kezdeni tornáztatni, persze csak szép lassan fokozatosan. Kicsit mozgatni, majd egyre jobban. Vízben könnyebb, nekem azt javasolták, hogy ott tornáztassam sokat. Én nem fásliztam az elején, majd csak akkor kezdtem el, mikor már nagyjából mozgott és tudtam használni is. Az első pár nap elég rossz lesz, de kitartás, pár hét és jobb lesz, mint eddig volt ;)
2012. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)


Igen, nekem is tornáztatnom kellene, de most is annyira meg van dagadva az ujjam, hogy nemigen hajlik be. Nem tudom, hogyan fog javulni.

2012. ápr. 22. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!