Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hidegallergiával hogy tudok...

Hidegallergiával hogy tudok hidegebb vízben fürödni? :/

Figyelt kérdés
Nem tud valaki valamit amivel esetleg tudnék hidegebb vízben is fürödni? :O Mert ha hideg vízbe megyek teljeseen piros leszek és néha még hólyagos is.. hideg víznek számított nálam a 27°C-os víz iis.. :(

2012. ápr. 22. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos a hideggel van ott a gond?-nem ismerek mindent,de ilyet még nem hallottam, hogy kihólyagosodik valaki a víztől?
2012. ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen biztos... mert volt vmii fertőzésem és ezzel jött a hideg allergiaa.. hát úúgyvolt h beteg voltam és hosszú idő után mentem úszóedzésree..és szólt az edzőm h mi történt mért vaagyook ilyen piros? nemértettük.. akkor még csak piroos voltam.. deh másnap megint mentem és akkor már csúnyább volt sokkal.. de amúúgy nyáron ha van egy nagyobb szél is piros leszek. És az osztállyal megyünk majd fürödni és 24-30 fok között van a víz és ezért kérdezeem..
2012. ápr. 22. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor sok kálcium fogyasztása, és fürödnöd nem nagyon kellene.
2012. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszii. :))
2012. ápr. 22. 17:08
 5/5 anonim válasza:

Nekem is ez van. A nyaralás a tengernél, vagy a Balatonnál rémálom! De kijön akkor is, ha mondjuk kicsit hűvösebb időben kerékpározom; olyankor kipirosodnak és bedagadnak az ujjaim és viszket is...

Most próbálom a paleo diétát, hátha segít!

2014. ápr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!