Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb vércukorszint...

Melyik a legjobb vércukorszint mérő és mit érdemes figyelembe venni, mire figyeljek a vásárláskor?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
[link] nekem ez nagyon bevált
2012. ápr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket. A Tesztcsíkon kívül ujjszúró készüléket is kell hozzá vásárolni? Teljesen kezdő vagyok a témában.
2012. ápr. 23. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha készletbe veszed, akkor ujjszúró is tartozik hozzá. (Külön szerintem nem is igazán kapható csak készülék). Amúgyis érdemes készletben venni, mert az tokban van, így nem éri sérülés.
2012. ápr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Sokat segített.
2012. ápr. 23. 16:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Szivesen :) Amúgy miért kell? I.-es diabetes?
2012. ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem 2-es.Édesanyámnak most jöttek ki a tünetek,de mivel semmit nem mondtak erről,hogy mit,merre,mennyit,miből... érdeklődöm.Még a hasi ultrahang hátra van és addig egyértelműen nem jelentik ki a cukorbetegséget,de ettől még jobban rám hozták a frászt,hogy lehet esetleg vese is.
2012. ápr. 23. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!