Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Holnap beöntést kell adnom...

Holnap beöntést kell adnom magamnak itthon van hozzá szettem, tippek?

Figyelt kérdés

Megyek tükrözésre és előtte ezt meg kell csinálnom.

Kaptam ilyen szettet csővel meg folyadékkal. Pár tipp aki csinált hasonlót?


2012. ápr. 23. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a tükrözés miatt kell csinálnod, akkor kizártnak tartom, hogy nem mondták el részletesen, hogyan kell csinálni. Nekem mikor végbéltükrözésem volt, ott helyben csinálták előtte a beöntést, otthon csak a hashajtót kellett bevenni, de azt is úgy elmagyarázták, mint egy hülyének, hogy mikor kell bevenni meg mit kell utána csinálni, hogy még csak véletlenül se rontsak el semmit.
2012. ápr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itt nem az a kérdés elhiszed e, így van.
2012. ápr. 23. 20:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés ha már te neked volt ilyen, nagyon kellemetlen volt?
2012. ápr. 23. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs használati utasítás hozzá? V a neve alapján nem tudsz rágooglezni? Amikor én voltam tükrözésen akkor porokat kaptam, amit vízben kellett feloldani és meginni, bélmosó por volt.
2012. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most végeztem el a beöntést pár perce most várom az eredményt, eddig simán ment..
2012. ápr. 24. 14:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak rendben lesz minden :) Nekem a vécézős része volt a könnyebb :)
2012. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!