Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány éves korig lehet az...

Hány éves korig lehet az izomzatot növelni, és hány éves korig lehet fenntartani?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy érted. Ha valaki sosem edzett, és 60 évesen elkezd erősíteni, akkor nőhetnek az izmai. Ha arra vagy kíváncsi, hogy valaki, aki 16 éves korától edz, mikor éri el a csúcsformáját, azt nem tudom. 30 és 40 közöttre tippelem.
2012. ápr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én aktívan edzem magam,kb 20 éves koromtól. most 29 vagyok.Inkább arra gondoltam,meddig lehet fejleszteni még,az az mikortól nem tud már növekedni,és mikor van az,hogy elkezd leépülni.
2012. ápr. 27. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:

én is pánikoltam így huszonéves korom végén, de elég jó kondiban vagyok most is F/34

Szerintem az izomnövekedésnek nincs korlátja, mármint életkorbeli. Biológiai, anatómiai, nyilván van.

Talán kevered a teljesítőképességgel.

Az valami más viszont. Vérellátás, légzés, ilyesmitől függ.

2012. máj. 1. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahaaa :) akkor ugylátom más is átesik ezen a "krízisen" :) Én igazából még szeretném növelni magam. :) Mivel most 29 vagyok,ezért érdekel a kérdés. :) Tudtál fejlődni a 3x után még,vagy megtartottad az addig elérteket? köszönöm a választ!
2012. máj. 2. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!