Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális hogy miután...

Az normális hogy miután levették a gipszet a lábamról még mindig meg van dagadva?

Figyelt kérdés
6 hétig volt rajtam külső bokatörés miatt

2012. ápr. 27. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hisz minden ínszalagod, izmod 6 hétig nem használtad, így "le vannak tapadva". Ha dagadt, jegeld, meg krémezd valami lazítóval.

Mellette óvatosan kezd el mozgatni - forró vízben nem érzed, ha fáj is.

2012. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké,köszi..és az baj ha fáj valami a lábamba :( nem a bokám hanem valami sokkal fölötte kb a térdem és a bokám között félúton,de ott se a izmom se a szallagom se a csontom akor mi ?? olyan érzés mintha a csonvelő lenne vagy valami 2 csont között ami csak akkor fáj ha erőseket lépek (szval ha lágyan lépek akkor semmi de ha vehemesen lépek,,dobbantok"akkor érzem)
2012. ápr. 27. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a kezemmel vagyok most ugyanígy. Fel van dagadva, alig bírom mozgatni. Gyógytornászhoz küldtek, de ott meg első alkalommal elájultam a fájdalomtól.
2012. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én azért tudom mozgatni bőven de azért érzem hogy ott valami nem 100%-os
2012. ápr. 29. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!