Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nőnél mekkora magasság az,...

Nőnél mekkora magasság az, ami már "nem normális"?

Figyelt kérdés
úgyértem ami pl. már túl sok növekedési hormonra vagy másra utal
2009. jún. 22. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem anno az anyám elvitt a háziorvoshoz, mert 12 éves voltam és 180 centi. Azt mondta a doki, hogy ha még több, mint 10 centit növök, akkor menjünk vissza kivizsgálásra, addig nincs gond. (Persze van, aki 190 centire sem hormonprobléma miatt nő...) De azért nem árt körbenézni a családban sem, hogy milyen magasak a rokonom, mennyire lehet genetikai eredetű a dolog. Pl. nálunk a szüleim és nagyszüleim is normál magasságúak voltak/vannak. De pl. az egyik dédnagyanyám és dédnagyapám mindketten két méter felettiek voltak, tehát volt honnan örökölnöm.
2009. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kosaras lányok is mind magasak...és nem hiszem, hogy betegek lennének..én is magas vagyok-185 centiméter, és a barátnőm még nálam is magasabb.
2009. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én majdnem 180 cm vagyok. 14 éves.
2009. jún. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 180 cm vagyok, de már 14-15 évesen is ekkora voltam. de ismerek egy nőt, aki 190 cm, és teljesen egészséges, nagyon csinos csaj, pasija is van, aki természetesen szintén egy égimeszelő kosaras:)
2009. júl. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha 15 évesen 184 cm vagyok ,akkor ajánlott elmennem az orvoshoz? (szüleimnél magasabb vagyok)
2009. szept. 1. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!