Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Füves cigi? --->Tegyük fel...

Füves cigi? --->Tegyük fel hogy mondjuk ha tegnap elszívtam volna egy füves cigit és mondjuk másnapra mintha egy kicsit megdagadtak volna a mellbimbóim és írritált lenne a hátam és a mellkasom.

Figyelt kérdés
+ az arcomon lenne egy kb 0.8 cm átmérőjű pattanás szerű valami (ami nem pattanás! ), akkor mit kéne tenni?
2012. ápr. 28. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Elszívni még 1-2 füves cigit.
2012. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Nem lehet, hogy valahova befeküdtél és nem rémlik? :D

Szerintem a fű nem okozhat ilyesmit... arról hallottam, hogy akit irritált, annak is a légútját meg a torkát. De ilyesmit még nem... Szerintem az arcodon a pattanás szerű valaminek semmi köze a hátadhoz és a mellkasodhoz.

De az is lehet, hogy még mindig tart és haluzod a bimbó-dagadást...

Igyál egy calcium pezsgőtablettát és vegyél be egy kis vitamint, szerintem semmi bajod, de ez megnyugtathat lelkileg. Amíg nem hatalmas vörös csalánkiütések vannak rajtad addig nincs gáz, de ha jobban érzed magad tőle menj el orvoshoz.

2012. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb helyre ki se irhattad volna
2012. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tegyük fel? Hát ha én akkor adnék egy varázskenőcsöt, amitől többé nem akarna az illető füvezni.


Mi? Hogy olyan nincs? Semmi vész, hiszen ez mind csak fikció, hiszen úgy kezdted, hogy "tegyük fel" és az egészet feltételes módban írtad. Szerencsére gondolom ennek semmi köze a valósághoz és gondolom nem is veled történt és semmi közöd hozzá.


Jól mondom?:D

2012. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!