Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a baj a hallásommal? Vagy...

Mi a baj a hallásommal? Vagy nem is azzal van gond?

Figyelt kérdés

Sokszor van, hogy beszélnek hozzám, és NEM ÉRTEM. Hallom hogy beszél, de nem fogom fel, mit akar. Legutoljára a szemafornál vártam, és egy nő megkérdezte, hány óra van. Én persze nem értettem. Rákérdeztem vagy háromszor, a nő érthető módon nagyon dühös volt már, erre én egészen közel léptem hozzá, és végre felfogtam, mit akar.

Vagy suliban az egyik társam kérdezett valamit. Mellettem ült, és teljesen normális hangon beszélt, nem halkan. Mégsem értettem, mit akar. Sokszor van hogy valami vicceset mondanak, én nem értem, de azért mosolygok, mintha hallottam volna, mert látom, hogy ő nevet. Ez nagyon idegessé tesz. Ha súg a padtársam valamit, szinte sosem értem. Hallom a hangját, de nem értem meg. Anya szerint nem figyelek, pedig mindig nagyon koncentrálok, és mégsem megy. Ez más ,mint amikor figyelmetlenségből nem hall valamit elsőre az ember. Én néha harmadszorra sem értem. Az osztálytársaim teljesen hülyének néznek.

Voltam hallásvizsgálaton, minden kis sípolást, füttyögést hallottam, a doki szerint tökéletes a fülem.


Mi lehet a bajom?



2012. ápr. 29. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyél sok A, és B1 vitamint. A B1 vitaminról azt tartják, hogy segít a fül sérült szöveteinek a helyreállításában, erősíti a hallóideget. A B1 vitamin fő forrása, az élesztő, a teljes kiőrlésű gabonákból készült kenyér, a burgonya, és a mogyoró.
2012. ápr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A férjem hallássérült, 3 alkalommal volt radikális műtétje, egyik fülét kétszer, másikat egyszer operálták, bár írod, hogy voltál hallásvizsgátálaton, és nem találtak semmit, én a helyedben nekifutnék mégegyszer, a klinikán, Szigony utcai. Azért írom, mert nála ugyanezeket tapasztalom
2012. ápr. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Remélem rá tudom venni anyát még egyszer, mert ő úgy gondolja, hogy csak nem figyelek. Reggelire mindig Bran flakest szoktam enni, abban vannak B vitaminok, B1 is.


Kösz a válaszokat!

2012. ápr. 29. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!