Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma délután majdnem elütött...

Ma délután majdnem elütött egy személygépjármű kb mm-kel állt meg tőlem. Nagyon nagy baj lehet? :S

Figyelt kérdés
A hirtelen félelem miatt én elestem a combomon van egy lila folt illetve egy karcolás. A fejemet is beütöttem az esés során. A kérdésem az lenne, hogy még a baleset előtt száraz volt a bal szemem viszont a baleset után homályosan látok a bal szememre illetve a jobb szememnél is bevillan néha egy kis homály.
2012. ápr. 29. 19:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére tényleg karcolásokkal megúsztam a balesetet max egy pillanatnyi sokk hatás ért. Szerencsém volt. 19/L
2012. ápr. 29. 19:03
 2/6 anonim ***** válasza:

ilyenkor azért meg illik állni az autósnak és el kellett volna téged vinnie kórházba

ha már nem hívtatok rendőrt

2012. ápr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg kellene nézetned magad, nincs e agyrázkódásod?
2012. ápr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, szabály szerint orvost kellett volna hívni. ha beütötted a fejed, lehet, hogy agyrázkódásod van, ezért a látászavar. Persze, nem biztos, de én bemennék az ügyeletre.
2012. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Agyrázkodásod van, eddig a gyengébb tüneteket irtad, ha ennyi akkor tedd le a fejed nyugiba.


Szédülés, hányás, illetve hányinger van?

Ha igen doki még ma.

2012. ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szédülni szédültem de hányingerem meg egyéb nincs. Fekszem is le. Tudom, hülye voltam de nem kértem, hogy vigyen kórházba hiszen nagyon gyorsan lepergett előttem minden.
2012. ápr. 29. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!