Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom kialudni magam,...

Nem tudom kialudni magam, almos vagyok, megis mielott alomba merulnek hangomra ebredek. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Az ejjel keson bujtam agyba (mint altalaban), 3 ora utan. Faradt voltam, es mikor be kerultem abba "se nem alszok, se nem vagyok mar eber" allapotba, hirtelen kiadtam egy "hmm" -hoz hasonlo hangot. Erre egybol megebredtem, mint akit megijesztettek. Ez megismetlodott meg jo parszor telt az ido. Ugy ereztem egyfolytaban alszok es eberdek meg. 6kor felkeltem az agybol, de megse voltam mar almos. Delben ujra aludni probaltam tobbszori megebredes utan, sikerult par orat aludnom. Masnal is eloforult ilyensmi? Mitol lehet ez?

2012. ápr. 29. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán stresszes időszakot élsz át. Próbálj meg lefekvés előtt egy 2 perces citromfű teát inni. Álmosít, ellazít, megnyugtat.
2012. ápr. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!