Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami tipp, hogy ne süljek meg?

Valami tipp, hogy ne süljek meg?

Figyelt kérdés
Lovagolok, és délelőtt 10től én már ájuldozok a melegtől, egyszerűen nem bírok megmaradni élve, 28 foknál már az ájulás kerülget, ma is azt hittem, hogy ott halok meg a lovon, annyira melegem volt. Sajnos a lovat nem tudom máskor mozgatni mert nekik délután 5kor már vacsora idő van. Valami tipp? Ti hogy akadályozzátok meg, hogy ne ájuljatok el a melegben?

2012. ápr. 30. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Az arab-obolben ez hidegnek szamit, tehat 50 fok meleget kilehet birni, ehgyomorra: s.repa+zellerlet fogyasszal, es napkozben szinten friss leveket igyal, mivel ezek erositeni fognak. s.repa 3/4 + 1/4 zeller = 3 dl, napkozben lehet csalanteat, de soha ne jeghideg legyen, hanem langyos.
2012. ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Köss valami fehéret a kobakod fölé.
2012. ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valami bajod lehet, mert az nem normális, hogy az ember ilyen időben ájuldozzon. Menj orvoshoz.
2012. ápr. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!