Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb 3-4éve be van gyulladva a...

Kb 3-4éve be van gyulladva a bal és a jobb nagylábujjam is. Segítséget kérnék. Milyen gyógyszert, krémet használjak?

Figyelt kérdés
Sajnos még 3 éve begyulladt az ujjam.Ha meghallom az orvos szót neki állok sírni.Nagyon félek tőle,hogy levágják az ujjam vagy valami.Egyszerűen görcsbe áll a gyomrom és sírni kezdek.Sokszor volt,hogy szépen kezdett meggyógyulni és valaki rálépett és ismételten begyulladt.Tetran krémet használtam rá meg paradicsomoztam is.Kérlek titeket segítsetek valami erős gyulladáscsökkentőt írni.Az ujjam nem gennyezik csak nagyon fel van duzzadva.Akár gyulladáscsökkentő gyógyszert ,akár krémet, de kérek mindenkit,hogy mindent írjon és tapasztalatot is!NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM MINDENKINEK AKI ÍR!(:
2012. máj. 2. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű benőtt a köröm! Ne aggódj a doktor miatt, nem fogja levágni egyik lábujjad sem!!!!! De el kell vele menni, ha már a fenti dolgok amit írtál sem használ, hogy nézze meg.Nem csinál neki semmit, csak megnézi!!!! Ha ki kell a körmödet vágni a bőrből, akkor érzéstelenítést kapsz és semmit sem fogsz érezni!!!!!Nekem is volt ilyen, tudom milyen fájdalmas belegyömöszölni akár cipőbe is, és minél jobban félted, hogy valaki rálép, az be is fog következni! Én brutálisabb voltam magammal, kiáztattam és én magam operáltam ki a körmömet és azután be is gyógyult, viszont eszméletlen nagy fájdalommal járt!Jót akarok neked, az orvos nincs olyan fájdalmas!
2012. máj. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ha nem kamu a kérdés: ha félsz a dokitól gondolj arra hogy nem börtönorvoshoz mész, nem kötelező semmit se hagynod neki. ha nem tetszik amit mond haza is mehetsz és akkor ugyanott vagy csak ahol most. (illetve előrébb mert legalább tudni fogod mit KÉNE csinálni) az orvos nem kötelezhet semmire, meghallgatod a véleményét, és még akkor is mondhatod hogy gondolkozol rajta pár napot és visszamész ha eldöntötted. ha az ujjad le kéne vágni mert annyira gázos, akkor lerohad az magától is nyugi :D legfeljebb még bele is halsz.
2012. máj. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen mutasd meg a körzeti orvosnak!
2012. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tényleg így van!Sajnos!:((

Viszont, nagy bátorságot kell vennem,hogy egyáltalán elinduljak a kórház fele!:((

2012. máj. 8. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Még mindig nem mentél eeeeeeeeeeeeeel?
2012. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!