Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan oldjátok meg ezt a...

Hogyan oldjátok meg ezt a problémát a wc-n? Engem borzasztóan zavar!

Figyelt kérdés
Most költöztünk új albérletbe, és olyan wc van itt, amit a legjobban gyűlölök, aminél, ha kakilok egyből a vízbe pottyan a kaki, a víz pedig felcsapódik a fenekemre/puncimra. Mondták, hogy tegyek 1-2 kocka vécépapírt a vízre mielőtt nekikezdenék, de ez se segít. Nagyon rossz érzés, és nagyon utálom. Hogyan csináljam, hogy ne placcsanjon fel a víz?

2012. máj. 3. 11:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én úgy szoktam,h mielőtt pottyan azelőtt bedobok egy kis wc papirt s akkor nem leszek "vizes" meg a papirnak sincs ideje elazni..
2012. máj. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk is ilyen a klotyó és én is rühellem.

Kétféle wc papírt veszek,egy normális, több rétegűt és a lehető legolcsóbbat amiből 8 tekercs 200 Ft.

Ez utóbbiból nem 2 kockát dobok bele nagydolog előtt hanem egy rahedlit.

Más megoldás nincs. Biztos pasik találták fel!

Mint a hogy azokat a nyilvános női mosdókat is pasik tervezik ahol nincs annyi hely hogy előre tudj hajolni és fölé guggolni a wc-nek. Kénytelen vagy ráülni mert nincs hely!

2012. máj. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki újságpapírral az nem ázik el olyan hamar mint a wc-papír
2012. máj. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Diavolino44 ***** válasza:
Pasi vagyok de ez engem is zavar mert kakilas kozben nekunk is ra kell ulni! Gusztustalan s en is sok wc papirt teszek oda ennyi.
2012. máj. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem akarok a zsebedben turkálni, de ha nem egy hétre költöztetek, érdemes venni egy tálcás wc csészét! Higiénia, plusz egészség! (Látod, ha baj van...)
2012. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Dobsz egy 60 cm papírt összegyűrve és nem fröccsen semmi sehova! Szerintem tízszer undorítóbb a platós budi! Ott bűzölög a kula amíg végzel és ha jó hosszú a kígyó és szerencséd van akkor rajzol is a seggedre! :)
2012. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgyis letörlöd a feneked és a puncid, így nem lesz semmi bajod.
2012. máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Ha értelmes a tulaj,elmondod neki a problémádat, szerintem engedni fogja a cserét egy lapos öblítésűre. Magyarul: hajítsátok ki a francba a mélyöblítésű csészét, és vegyetek egy jó minőségű laposat.(Én az Alföldi Bázis-t ajánlom, a kifolyás pedig olyan legyen, mint ami nálatok van (alsó/ hátsó).


Ui: én is férfi vagyok, de nagyon utálom a mély öblítésű csészénél a fröcsögő vizet. A laposnál nem értem miért írta valaki, hogy undorító, ha végzel le kell húzni, nem trónolni, ha valakinek pedig extrém nagy a végterméke, akkor pedig ahogy telelesz a csésze, szintén le kell húzni. Ennyi.

2019. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kislányok, fel kell emelni a popót a csészéről, ha ilyen gond van, amikor kipottyan az anyag. Egyébként ne legyetek ennyire oda ettől, ami víz felplattyan, az még tiszta, mert nem ázik el azonnal ami bele esik. Megtörülöd a popsit és kész is!
2023. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as, persze, majd EZÉRT cserélnek vécécsészét... Álljunk már le... A lapos az mivel jobb? Abba ott marad az anyag ahova beesik és szaglik mint az állat - a vízbe esve legalább nem szaglik. És a lapos részről letúrni is sokkal rosszabb, mert bizony oda tud ragadni... Nem lesz a picsácskának semmi baja, kicsit fel kéne ébredni, ezekkel a lányokkal mi lenne, ha erdőben kéne kakálniuk? A régi falusiak falevéllel meg újságpapírral törülték meg, mégse volt semmi bajuk! Apropó, kislányok, azért kéne a szőrzetet meghagyni! Mert az ettől is VÉD!!! Felcsapódó víz. Nem a hülye borotválási mánia - akinek nem inge, ne vegye magára!
2023. jan. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!