Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kórosan izzadok arcon, mit...

Kórosan izzadok arcon, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Vicc, hogy már k 3-4 napja meleg van nekem meg az arcomon patakzik a víz.

Olvastam, hogy a hideg vizes arcmosás segít valamennyire, de nekem nincs lehetőségem mosakodni, ha előadáson vagyok pl, vagy vizsgán. Ugyanakkor baromi kellemetlen, mert lány vagyok, ugyan nem folyik le rólam a smink, de a mosakodás se menne pont a sminkelés miatt (szememet húzom ki+ spirál + a szemöldököm kicsit, szóval alapozót ilyesmit egyáltalán nem használok).


Eddig a hónomnál is izzadtam, de azon a soulutio antisudorica segített. Lehet arcra is használni? Esetleg tudtok olyan terméket ajánlani, amitől megszűnne, vagy mérséklődne ??


Előre is köszönöm a válaszokat.



2012. máj. 3. 17:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még talán fontos infó lehet, hogy lisztérzékeny vagyok ( bár nem tudom ez lehet-e erre befolyással és ebből kifolyólag nem is vagyok túlsúlyos.
2012. máj. 3. 17:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt arcra nem lehet használni.
2012. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem zsíros lehet a bőröd(mint nekem,ezért is tudok segíteni),vagyis ilyen lehet a bőr típusod. Én azt ajánlom hogy reggel,este mosd meg az arcod alkohollal.lehet a gyógyszertárakban kapni,és pont az ilyen arcbőrre jó.az alkohol ugyan is szárít.
2012. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!