Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Striák ellen mit lehetne tenni?

Striák ellen mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Sajnos egy gyógyszer miatt sokat híztam. Azóta lefogytam. /kevesebb vagyok mint az előtt de még mindig nagyon csúnyán látszódnak/

Mit lehetne tenni hogy legalább elhalványodjanak annyira hogy ne legyen feltünő? Ez lehetséges?


2012. máj. 3. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha még vörösek, az azt jelenti, hogy gyulladásban vannak. Teljesen sosem tűnnek el, bár van, aki szerint a halványbarna bőrön kevésbé látszik. Fogadd el így magad, a legtöbb nő szülés után úgyis hord striát.
2012. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17 évesen azért nem kéne lennie mikor minden csaj olyan vékony mint az ujjam
2012. máj. 3. 18:13
 3/6 A kérdező kommentje:
de azért köszi
2012. máj. 3. 18:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Elhalványodnak idővel maguktól, de attól még látszódni fognak.

Nekem már 15 évesen is voltak striáim. Pedig vékony voltam. De fel sem tűnt, amíg mások észre nem vették. És azóta sem érdekel, mert semmi hátrányom nem származott még belőlük. :D

2012. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd, én pl. rosszul vagyok a zongorázható bordájú csontbabáktól, pedig jól nézek ki és viszonylag tehetős is vagyok. Nem szeretem, ha valaki pufi, de a nőies gömbölydedség vonzó is tud lenni. Meg aztán van, aki a dagikra bukik, szóval :)
2012. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, és szerintem ez semmit nem vesz el a szépségedből!
2012. máj. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!