Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valamilyen krém amivel el...

Van valamilyen krém amivel el lehet tüntetni a pattanásaimat? Használtam egyet de attól nem leltt jobb. Így már nem kenem rá az arcomra.

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed, kozmetikushoz kellene fordulnod, ő megnézi, milyen típusú a bőröd, kitisztítja, bekeni pórus összehúzó krémmel.Ttud adni tanácsot is, milyen készítményt használj, ami biztosan jó. Ha kamasz vagy, zsíros lehet a bőröd, ezért pattanásos, szerintem egyedül ne próbálkozz a nyomkodással.
2012. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire vészes. Ha nagyon, akkor a bőrgyógyász írhat fel A vitamin savat, vagy A vitamin savas kenőcsöt. Az A vitamin savas tablettának elég erős mellékhatásai vannak, de eltűnnek rólad a pattanások. A vitamin savas kenőcsöt én is használtam, nem volt igazán mellékhatás. De ezek csak vényre kaphatók.
2012. máj. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!