Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Van egy...

Eszterke32 kérdése:

Mi a véleményetek? Van egy 3mm es vesekövem a bal vesében alsó kehelyben. Soha eddig nem volt, ez is véletlenül derült ki. A többi részlet alul.

Figyelt kérdés
Elsősorban azt szeretném kérdezni, hogy mennyi az esélye, hogy feloldódik magától? Mennyi ideig tartózkodik a vesében egy kő? Mitől függ, hogy megindul e a távozása? Ha megindul, milyen módokon tudom csökkenteni a fájdalmat? Előrre is köszönöm.
2012. máj. 7. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom az esélyeket ezeknek utána tudsz nézni. Igyál sok folyadékot....

Nekem évente 1 2 okoz problémát valószínűleg sokkal több van csak nem tudok róla, de tapasztalatból mondom fájdalom enyhítésére nincs módszer...ügyelet és szuri de sokszor az sem segít semmit....nospa, Algopyrin (injekcióban is adják) és mostanában kaptam izomlazítót is, de nagyon nagy volt a kövem, az jót tett de ezt az orvos ítéli meg.....

2012. máj. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2012. máj. 8. 13:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem ,hogy mekkora volt a köved? Köszi
2012. máj. 8. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ melyikre gondolsz :D a legnagyobb ami kijött az 8.5 mmm volt nagyon sok izomlazító vagy hasonló gyógyszert szedtem rá meg is lepődtem hogy meglett pedig mentem volna törésre....

átlagban 4-5 mm szokott lenni ami már megszenvedtet a kisebbeknél csak ilyen gyors pár perces görcsrohamaim vannak...

2012. máj. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!