Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudtok olyan anyagot, amivel...

Tudtok olyan anyagot, amivel az alvásidőmet tudom csökkenteni?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan anyagot, amit ha beveszek vagy rendszeresek szedek, lecsökkenti a napi alvásszükségletemet 7 óra alá? Fontos lenne, nem baj, ha kicsit drága.

2012. máj. 8. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:

koffein tartalmú cuccok? kóla. kávé. azt mondják, bár én tudok tőle aludni, valaki nem tud. :D

na de megyek. jóéjt! :)

2012. máj. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
glinko cuccok
2012. máj. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Energiaital. Azt nem mondtad, hogy egészséges is legyen.
2012. máj. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem is csak az a baj, hogy nem egészséges, hanem ha kólázok/kávézok, attól hosszú távon ugyanúgy kimerült leszek. Olyasmi kéne, amivel pl 3-4 napig úgy tudok napi 18-20 órát dolgozni, hogy utána ne kelljen egy napot átaludnom.
2012. máj. 9. 07:59
 5/9 anonim ***** válasza:
hát nem tudom hány éves vagy de szerintem a szervezetednek muszáj pihennie. Különböző serkentőkkel felpörgetheted magad de hosszútávon megéri? az egészségedet is kockáztathatod.
2012. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
20 vagyok. Nem koffeinre, taurinra meg ilyesmi serkentőkre gondoltam, azokat amúgy is utálom.
2012. jún. 7. 14:59
 7/9 anonim válasza:
aakor mire gondoltál?mert ezeken kívül már csak a drogok maradtak, azt meg inkább hanyagolni kéne
2012. szept. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pl. egy haverom feketeribizlit zabál eszméletlen mennyiségben, és 3-4 óra alvás is elég neki olyankor (ezt én is tapasztaltam). Na de ribizlihez nem lehet mindig hozzáférni, olyan sok meg nincs, hogy lefagyasszam és minden másnap azt egyem. Szóval valami ilyesmire gondoltam, hátha ismer valaki más is ilyet.
2012. szept. 14. 08:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszerész a patikában arra a kérdésre, hogy: vizsgaidőszak van, sokat kell tanulnom, mit ajánl? Tökéletesen meg fogja válaszolni ezt a kérdésed is.
2012. dec. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!