Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fültágesz Ömm van egy kis...

Weed96 kérdése:

Fültágesz Ömm van egy kis gondom vele, mégpedig hogy eléggé gennyes meg néha vérzik is kb olyan 3mmerre sikerült kitágítanom kb 4-5 nap alatt Most hagyjam ekkorára egy darabig? Mi lenne jó h lemenjen a gyulladás? és hogy ne kelljen kivennem

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan tágítottad sajnos. Ha most kiveszed akkor valószínűleg teljesen összeforrna a lyuk. Én azt csinálnám hogy egy kisebbre cserélném. (Mondjuk 1-1,5 mm). Ne sajnáld azt a 3 mm-t, mert ha benne hagyod akkor nagyon nehezen fog begyógyulni, és csak hetek múlva fogod tudni megint tágítani.
2012. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyáltalán nem tágitottad gyorsan, én 6mm-re tágitottam kb 5 óra alatt, fájt mint a pusztulat, de nem volt kedvem szarakodni vele heteking. Normális ha gennyedzik meg vérzik, hagyd benne annyi ideig ameddig már nem fog, aztán tágíthatod tovább. Ha elérted azt amekkorát akartál onnantól kezdve néha fertőtlenítsd és akkor nem fog, és büdös sem lesz
2012. júl. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!