Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális testsúly?

Ez normális testsúly?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok, és rettentően hájasnak érzem magam, bár az osztályomban másnak is van ilyen súlya.Kapaszkodjatok meg, 46 kg vagyok (tudom, ez nagyon sok) és 155 cm.Csípőm, combom, hasam tiszta husis és nem tudom mit tehetnék ez ellen.Ja, és a BMI 19.6 (egy oldalon néztem).Irigykedve nézek a vékony lábú, lapos hasú lányokra, akiknek szép az alakjuk.Nekem vastag coomb, husis csípő és ugyanilyen has jutott.És mit tegyek, hogy ne legyek rákattanva a csokira?

2012. máj. 9. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
jó a súlyod!!!inkább több testmozgás,séta ,torna,tánc,úszás,görkori... ete 6 után ne egyél,ennyi
2012. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És mit csináljak, hogy leálljak a csokoládé zabálásról? :D
2012. máj. 9. 15:37
 3/10 anonim válasza:
Semmit!Ha az esik jól akkor semmit.
2012. máj. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, lekellene állnom, de nem tudom hogyan.Nem hagyhatom, hogy elhízzak, mert már csak pár kiló és 50 kg vagyok.Szerencsére itt a nyár és elmegyek a futónapra, bár rém lassú vagyok.:D
2012. máj. 9. 15:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Még csak 11 vagy. Rengeteget fogsz nyúlni a következő pár évben.

Ha elkezdesz sportolni, jó alakú nőci lesz belőled, ez a súly el fog oszlani.

2012. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Valószínűleg 170-180 cm között leszek...Futni szeretnék, ezt örömmmel teszem, mert imádok futni.Viszont sok a tanulnivaló, és egyre kevesebb a szabadidőm.
2012. máj. 9. 16:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de nagyon súlyos önértékelési zavaraid vannak ha kövérnek érzed magad...

Az alakod még rengeteget fog formálódni, fölösleges ezen már most aggódni!

2012. máj. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy felesleges ezen aggódni, de ha pl.csípőme teszem a kezem, olyan rossz, hogy érzem azt a kis hájt...De apa azt mondta, hogy ne legyek ilyen buta, leszel 180 cm, nem 50 kg leszel, hanem több, de ha teszek érte az nem háj, hanem izom lesz.
2012. máj. 9. 18:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kiskoromban egy barátnőm, aki duci volt, de azóta nőtt és eloszlott a súly, mostmár nagyon jól néz ki. :)
2012. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek és nagyjából észhez tértem, de beleiktatom a napirendembe azt a heti 3 futást.(:
2012. máj. 15. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!