Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fűző (korzett) készítés...

Fűző (korzett) készítés Debrecenben. Be akarnak fektetni, már meg van a dátum, minden, egy hétről lenne szó. Annyira meglepődtem, hogy maradtak kérdéseim a dologgal kapcsolatban, amiket hirtelen nem tudtam feltenni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
2 éve hordok fűzőt, eddig sem javított semmit, pedig én rendesen hordom, most Debrecenben Csernátony doktor úr írt beutalót egy hétig befektessenek, ezalatt "intenzív gyógytorna" néven nem tudom mire számítsak. Na meg kérdéses számomra, hogy egész nap ágyhozkötnek-e akkor is, ha egyébként semmi bajom nincsen, vagy hogy mennyire lesz kijárásom a klinikáról. Akinek volt már ilyenben része az tájékoztathatna.Előre is köszönöm
2012. máj. 9. 18:26
 1/1 anonim válasza:
Igen, én már kétszer voltam bent, mondjuk nem Debrecenben,de nem nagy dolog. Néha kezelésekre visznek, ami nem fáj (sőt én nem is érzek olykor semmit)és gyógytornára (csoportos és egyéni). Amúgy egész nap egy szobában vagy,szobatárssal vagy anélkül, de mindenesetre vigyél valamit, amivel elfoglalhatod magadat!:)
2013. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!