Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van nekem ilyen omega-3 géles...

Van nekem ilyen omega-3 géles kapszulám amit ha dolgozat van beszedek, de most nézem h a lejárati dátum 2011-10hónap most akkor ez megromlott vagy ez ilyen előrírásból van ráírva mint pl. : csokin?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszedheted. De miért nem veszel újat?
2011. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyógynövényeknél,táplálékkiegészítőknél rá lehet számolni pár hónapot a jelzett lejáratra,ami egyébként sem fogyaszthatósági lejárat,pusztán egy előírás megszabta időn belüli minőségi lejárat.Nyugodtan beszedheted.Ha sok van még benne esetleg tárold a hűtőben,hogy minél tovább megtartsa a vitamintartalmát.
2011. dec. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a gyártási száma, de amúgy nyugodtan szedd. A patikák nem adhatják ki a lejárt táplálékkiegészítőket, de fél évig minden probléma nélkül szedhető.
2011. dec. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és kedves első hozzászóló azért nem veszek újat mer van még bennt egy csomó és k**va drága...
2011. dec. 13. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!