Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeklet utan verzik a vegbelem...

Szeklet utan verzik a vegbelem. Nem faj egyebkent, mint az aranyer csak mikor szekletem van egy pici szuro erzes es mikor odarakom a wc papirt tiszta ver. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mindenképp menj vele orvoshoz!
2012. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Aranyér lehet belső is.Ami nem látszik.Nekem sem fáj,de néha nekem is véres a papir.Doki szerint nincs gond amig csak wc-után a papir véres,mert utánna soha semmi és pár nap alatt elmulik.
2012. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp ki kell vizsgáltatni, mert egy ártalmatlan aranyértől kezdve vastagbélrákig bármi lehet. Ez nem játék.
2012. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Íjj, rohanj orvoshoz, légyszives! Sógorom vastagbélrákját így vették észre! Ne halogasd..
2012. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A legártalmatlanabb oka az aranyér (ami ha sűrűn vérzik, okozhat problémákat). Próbáld ki, Reparon kúpra szűnik-e. Ha nem, fordulj orvoshoz.
2012. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz szerintem is, de lehet, hogy "csak" végbél berepedés.
2012. máj. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is az orvost (gasztoenterológia) javaslom, mert csak így lehet kizárni a komolyabb problémákat. Valószínűleg tükrözést fognak javasolni.
2012. máj. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem urulogushoz kellene mennem? koszi a valaszokat
2012. máj. 10. 01:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyen már nekem is volt egyszer-kétszer. Szerintem csak felsértette valami.
2012. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az urológusnak semmi köze a fenekedhez.
2012. máj. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!