Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha csalánnal elkezdem csapkodn...

1Roberto1 kérdése:

Ha csalánnal elkezdem csapkodni a pattanást az lehuzhatja vagy esetleg szerintetek müködne? : D

Figyelt kérdés

Nem merem ki probálni max ha tényleg van benne valami : D

leszedtem bodzát a fáról beraktam beföttesüvegbe vizet öntöttem rá felráztam és kiszürtem a levét és rákentem az arcomra egy kicsit vattával hát lehet ha elhiszem hogy müködik akkro elmulik xD emberi hit hatása : D persze ez baromság mások szemszögéböl nézve de azért én hiszek benne picit na szerintetek mi legyen?: D a csalán levét ha kinyomkodom és kiszüröm akkor az is csipne nem mert a tüskék is ott lesznek a folyadékban hm ?: S akkor csapkodás lesz ?haha : D



2012. máj. 11. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt csak én nem értem ? :D
2012. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát hogy ha csalánnal csapkodom a pattanás helyét akkor az jó e pattanás kezelésére vagy káros
2012. máj. 11. 18:25
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Próbáld ki.

Egyébként mazochista vagy ? :D

2012. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyébként a leve nem hiszem hogy csípne.

Csalán leves, csalán tea.

Ezek se csípnek :D

2012. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:D:D nem vagyok mazohista xD de hát figy pattanás nincs sok hála az égnek csak kiváncsi vagyok eltüntetné e : D végülis szokták használni : D csak itt bebiztositom : D
2012. máj. 11. 18:28
 6/11 A kérdező kommentje:
a piába hozzá nyomom a pattanásra azt szevasz 1 szer élünk bameg na pill meg csinálom
2012. máj. 11. 18:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Én mazochista vagyok azért kérdeztem :D

A csalán az nagyon tuti :)

2012. máj. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mindegy nem merem : D picit hozzá nyomtam és csipett
2012. máj. 11. 18:32
 9/11 anonim ***** válasza:

FAjdalomcsillapitasra hasznaljak, a csalannal csapkodjak a fajdalmas reszt, ez elkepzelheto, mivel zsibbasztani fogja pl., de soha nem probaltam ki, mivel nem voltak fajdalmaim.

NEm fog neked segiteni igy, viszont belsoleg tudsz fogyasztani, friss csalanbol keszult teat, mivel ennek van vertisztito hatasa, es a pattanast valoszinuleg, hogy valami okozza, elteti, tehat a test, a ver tisztitasara kell koncentralnod, mivel kulsoleg nem fogod tudni eltuntetni, kell kulsoleg kezelni, viszont az okat kell megtalalni, es azt felszamolni, ez belso kezelest jelent!

2012. máj. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A csalán betegségekre és a szépségiparban egyaránt hasznos. ... Csapkodáskor melegérzést okoz a méreganyag, a bőr kipirul, megduzzad, a bőrszövet sok vért kap, a gyulladás, ... Pattanásos bőrre ajánlott a csalánfürdő
2012. máj. 11. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!