Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek most hogy elmúljon...

Mit tegyek most hogy elmúljon a lázam?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Kérlek szépen,segítsetek,adjatok tanácsot.AZ a helyzet hogy reggel felkeltem,akkor is már fájt a fejem,betegnek éreztem magam,és mint akinek ,,végtagfájdalmai vannak " kicsit.De mentem suliba.Tudom hogy nem kellett volna.MIndenesetre egész délelőtt fájt a fejem.Néhányszor már szinte sírtam,egy-egy könnycsepp is távozott a szemeimből.Egyszer-kétszer úgy éreztem hogy ráz a hideg,de ez télleg csak 1x-2x volt.MInt aki érzi hogy beteg.Olyan érzésem volt.Ráadásul 6 órám volt.És ha ez nem lenne elég,próbáltunk egy műsort órák után.Mondjuk én mondtam a tanárnak hogy fáj a fejem,dehát mindenki annyira menni akart.De még jó hogy akkor elmentünk.Mikor már azt hittem,mehetek,akkor még leszólítottak egy másik dologgal.Szóval ez a fejfájás ment egész délelőtt.Itthon lefeküdtem,és aludtam.Utána egyre jobb lett.De mit tegyek hogy elmúljon?A gyógyszert nem vettem be reggel,most se.37 valamennyi volt a ,,lázam" szerintem.De nehezen jegyzem meg néha az ilyet.

2012. máj. 11. 19:10
 1/4 A kérdező kommentje:
15/L vagyok.
2012. máj. 11. 19:14
 2/4 anonim ***** válasza:

Az izzadás jót tesz a láznak.

Én edzeni szoktam.

A fejfájás az már húzósabb téma.

Nálam az csak akkor múlik el ha fekszek.

2012. máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy jó fürdő, aztán forró tea és ágy.Izzadni kell, és elmúlik a láz.
2012. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 37 valamennyi az hőemelkedés. Azt jelenti, hogy valamilyen kórokozó ellen küzd a szervezeted. Tehát nem a "lázat" kell megszüntetni, hanem az okát.
2012. máj. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!