Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az egész életükben még az...

Az egész életükben még az arcot is takaró csadort viselő gyerekek, hölgyek és nők hogy nem lesznek angolkórosak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Azért annyi napfény átmegy rajtuk amennyi kell.
2012. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Gyerekek nem viselnek csadort. Egész alakot, arcot takaró fátylat sem minden muzulmán. Egyébként angolkórosak lesznek. A hijab is sokat ront. Gyakori a trachoma purdát vagy burkát viselő nőknél.
2012. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Otthon, családi körben lehetnek fedetlen arccal. Ha akkor kimennek a kertbe, vagy olyan helyen összegyűlnek a nők barátnőzni, ahol van kert, ott napozhatnak. Elegendő az a napmennyiség, ami akkor éri a kezüket, és arcukat.

Amúgy én az Egyesült Királyságban élek, és itt sok a csadorban járó nő, de gyógyszertárakban és rendelőkben lévő szórólapokon fel is hívják a figyelmüket, hogy szedjenek esetenként D-vitamint egyeztetve az orvosukkal, meg figyeljenek rá, hogy elegendő ideig tartózkodjanak a napon, mert a barna bőrűeknek hosszabb időt kell napon lenniük, mint a fehéreknek.

2012. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ugye, itt keveset süt a nap, de gondolom kitaláltátok. :)
2012. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Válaszolo, ugy látom tájékozott vagy a témában

ezért kérdezem,van-e valoban olyan elöirás a Koranban,hogy mit kell viselni a nöknek ? nagyon sok török gyereklány visel szük kendöt,kabátot a nyári melegben ,miközben még a játszotéren szaladgálnak (Bécsben) aférfiak meg kellemes nyári viseletben,söt nem is ülnek együtt a padon,persze, hogy sokan utáljuk ezt a vallást gyakorlo férfiakat! nem hiszem el,hogy nö ezt szivesen vállalja,akkor se ,ha ezt hazudja. nem akar csinos lenni jo frizurát hordani,persze a csador az még rosszabb

köszi,ha válaszolsz !

2012. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én konkrétan azokra gondoltam, akik állandóan és minden testrészüket elfedik - ezért is írtam ki így, tehát vegyük ki a "nem mindenki visel"-t.


(Ezekszerint akkor azért nők között mégsem fedik magukat állandóan.)


Épp az jutott eszembe, hogy hazájukban kicsi eséllyel jutnak D-vitaminhoz pótlás formájában, gondolom, ott nem szorgalmazzák úgy.

2012. máj. 12. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!