Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok, ÉS szellemeket...

12 éves vagyok, ÉS szellemeket tapasztalok De CSAK a gyerekek hisznek Nekem Mit tegyEK?

Figyelt kérdés
Például ember formájú árnyék vagy CSAK elsuhanó folt De az t ta pas Sztalom mintha alvás közben figyelnének ÉS már kikészít. Hogy NEM tudok aludni
2011. okt. 29. 19:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

majd kinövöd, szellemek nincsenek.

Amit elhiszed hogy ott van, arról odaképzeled hogy ott van.

2011. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%

Az első válasz nagyon aranyos volt :)


Ez nem kinövés kérdése. Szellemek akkor léteznek, ha megtapasztalod őket. Ha nem, akkor nem. Nem csoda, hogy más nem hisz neked, hiszen ők nem tapasztalják meg. Mivel nem tapasztalják meg, ezért nem hiszik el hogy léteznek, viszont bebizonyítani sem tudják az ellenkezőjét.


Az, hogy szellemeket tapasztalsz, az sok mindenre utalhat, de a helyedben én elbeszélgetnék erről a szüleimmel, mivel ha valóban szellemeket tapasztalsz az nem biztos, hogy egészséges elmeállapotra utal. (Bár gyerekként még ártatlanabbak vagyunk, így fogékonyabban az ézékeink. De a 12 éves azért már nem annyira gyerek.....)

2011. okt. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
7%
Én hiszek neked, mert a családunkban több felnött személyel is történt ijen. De nem tudom hogy ök mit tettek ellene. Ha akarod megkérdezhetem a napokban...
2011. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
Egyébként aki nem hiszi el neked hogy szellemeket látsz, az vagy azt hiszi, hogy csak be akarod csapni, vagy pedig Ő maga sem ép elmeállapotú. Az egy dolog, hogy nem hiszik el, hogy szellemek léteznek, de hogy nem hiszik el hogy szerinted léteznek, az jóval betegesebb annál, mint hogy te szellemeket látsz....
2011. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát... próbáltam már beszélni a szüleimel De sajnos szóra. Sem. Méltatják
2011. okt. 29. 19:43
 6/17 anonim ***** válasza:

Azért ne hadd magad eltántorítani az igazadtól, mert igazán ilyen személyek léteznek, főleg kiskorúak és a felnőttek ócsárlása végett erről a képességükről "leszoknak". Próbálj kapcsolatba lépni valami ezoterikus szakértőve. Ő többet fog mondani.


u.i. Valahogy furcsa az írásod stílusa!

2011. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen, sajnálom táblagépről írok
2011. okt. 29. 20:12
 8/17 anonim ***** válasza:

Mielőtt még elmenne a vita abba az irányba, hogy vannak-e szellemek, és hogy lehet-e őket észlelni, olvassuk már végig mit ír a kérdező.

Furcsa árnyékokat lát (hogy a szeme sarkából vagy szemből nem írja), illetve az az érzése, hogy álmában figyelik.

Túl élénk fantáziától a kezdődő skizofréniáig bármi lehet, szellem az utolsó, amire gyanakodnék. (Mondjuk nem is hiszek bennük:)

Ha zavarja az alvásban is már, akkor szakember segítsége kell, nem pedig valami ezós kókleré.

2011. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam ,hogy egyébként t ezeket többet hallom mint látom és egyszer fényes nappal hallottam hogy jön fel valaki a lépcsőn először nem érdekelt mert azthittem csak a szüleim de amikor már sokáig hallottam kinéztem hogyhogy enmyi idö alatt nem ért fel és sehol senki lementem és anyáék aludtak...
2011. okt. 29. 21:46
 10/17 anonim ***** válasza:
Ezek szellemek vagy fekete angyalok
2011. dec. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!