Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sokat fogytam és hallottam...

Sokat fogytam és hallottam arról hogy ingyen plasztikázni lehet a hasat.160 kg-ról 120 ra fél év alatt. Szóval lehetséges ez a korrekciós mütét hogy ingyenes lenne?! Mit kell tenni érte és kit keressek ezügyben?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is.

2012. máj. 13. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy plasztikai sebész válasza:

"

A TB jelenleg akkor támogatja a hasplasztikát, ha 35 feletti induló testtömeg indexnél 10-nél nagyobb, 45 felett pedig 12-nél nagyobb az indexcsökkenés. (Testtömeg index: testsúly (kg)/ testmagasság (m)*testmagasság (m)). Ha ez teljesül, akkor a legnagyobb testsúlyt igazoló orvosi dokumentummal és háziorvosi beutalóval kell felkeresnie a területileg illetékes plasztikai sebészetet, mert TB támogatott műtétet csak ott végezhetnek el. "

2012. máj. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De még 120 kilósan hova plasztikáztatsz? Szó se róla, nagyon nagy dolog az a leadott 40 kiló, de biztosan még legalább huszat le kellene adnod, célszerűbb lenne megvárnod amíg eléred a "végső" súlyodat, mert azt ugye tudod, hogy hasplasztika után max 5 kilót "szabad" hízni-fogyni, máskülönben eltorzul az alakod.
2012. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) Miért ?! Vissza megy a bőröm ha még fogyok többet is ? 21 éves vagyok és életemben nem volt még ilyen az alakom :$ :D
2012. máj. 13. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!