Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek szélgörcs ellen?

Mit tegyek szélgörcs ellen?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__2885..

Még régebben tettem fel ezeket a kérdéseket. Azóta anyámnak szóltam és elmentünk a gyerekorvoshoz. Ő azt mondta, hogy laktóz érzékenység miatt lehet, és megadta egy maszek doki számát h jelentkezzünk be nála egy 'laktóz-érzékenység vizsgálatra'. Június végére kaptam időpontot:) Azóta nem eszek laktózt, semmilyen tejterméket, sem csokit, sem chipset(még chipsben is van, hihetetlen) . A zöldségeket és gyümölcsöket is próbálom mellőzni újabban, de minden hiába. Semmi nem változik. Mit fogok csinálni június végéig? Más tippek, hogy mitől lehet ez?



2012. máj. 13. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Glutén intolerancia?

Édeskömény teával csökkentheted, elmulaszthatod a szélgörcsöket.

2012. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gasztro 825 probiotikum jó az emésztésre és a puffadásra. Ezt folyamatsan kellene szedni 3 hónapig.
2012. máj. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!