Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami praktika 7 hetes...

Van valami praktika 7 hetes babának szélgörcs ellen?

Figyelt kérdés
Iszonyatos keservesen sír minden kakiláskor és pukizáskor. Már annyira sajnálom ugy szenved. Pedig elég hígat kakil.
2010. ápr. 4. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:

gripe water, infacol, espumisan, kinek mi válik be.Ezen kívül hasra fektetés /éjszaka nem fektettem hasra, bár van légzésfigyelő/, masszírozás, tornásztatás, cseresznyemag párna, kólikatartás.

/Z/

2010. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szélcső. Pont a hígabb kaki miatt és az ráadásul a pukikat is kivezeti. nekünk elsőnél bevált öt hónapos koráig használgattuk, és ha a második is hasfájós lesz, használni fogjuk.
2010. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
második vagyok, a hígabb kaki nehezen jön ki, mert nem tud mire rányomni, ezért jó hogy a szélcső kivezeti, pukival együtt. Dokink mondta. Sok sikert.
2010. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyon enyhe kamilla tea, semmi gond, mi ezt isszuk, par korty
2010. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mecsek baba tea ha az se jo végkép glicerineskúp
2010. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én minden hajnalban tornáztatom a lábát, akkor a legrosszabb neki, nagyon szenved. Pár puki után kb fél óra alatt kimasszírozom a kakát :)
2010. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!