Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » El szeretnék járni kondiba,...

El szeretnék járni kondiba, mit tanácsoltok, hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
Hányszor egy héten, és mennyi időre menjek, eddig itthon gyúrtam mellre és hasra, de úgy érzem nem túl hatékony.

2012. máj. 13. 19:17
 1/3 anonim válasza:
Én is most kezdtem el, a saját ötleteimet tanácsaimat megtudom veled osztani :). Kajálj rendesen vigyél be sok fehérjét szénhidrátot, [link] ÉN ezt szedem még táplálék kiegészítőnek, anyagilag " kicsit " jobban kijösz mint ha hússal tömnéd magad, persze ezzel nem azt mondom ne egyél húst, de egy kis plusz fehérje jól jön. Ha veszel akkor edzés után nyomasd be de ezt az edzőtől is megtudod érdeklődni. Én úgy csinálom, hogy 2 naponta megyek le, tehát heti 4 szer ( csak azért heti 4 mert vasárnap nincs nyitva azt így belefér) szóval 1 napot edzel 1 napot pihensz. 1-2 óra kb elég is, többet nem érdemes, max kicsit később többet is. Otthon nem is tudsz annyira hatékonyan kondizni, nem véletlenül vannak különféle gépek stb a terembe :) Attól is függ hogy szálkásítani akarsz vagy tömegnövelni ez testalkattól is függ, mivel én nem vagyok egy 90 kilós ember, hanem alapból szálkás vagyok tömegnövelnem kell, ha fordítotja lennék szálkásítani kellene. Remélem tudtam segíteni :)
2012. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mufflon ***** válasza:
sokkal fontosabb a szilárd táplálék bevitele mint a turmixoké !!!! ha ez megvan akkor a multivitamin a legfontosabb utánna jönnek csak a fehérjék/táplálék kiegészítők !fehérjéből naponta 2g/tskg lenne a legoptimálisabb ! első hónapba heti 3x is elég lemenni átmozgató edzést végezni kb 45percet és persze egy jól összerakott edzésterv sem árt !
2012. máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát a kondizás komolyságától függ, bár alkati kérdés is, átmozgatás.. hát kinek mi az átmozgatás, am persze én se azt mondtam h táplálék kiegészítőt ebédeljen , vacsorázzan, mellette alap h enni kell rendesen, de szerintem ha valamit el akar érni az ember akkor azt keményen minden erőfeszítést bele
2012. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!