Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sclerosis multiplex mellett...

Sclerosis multiplex mellett lehetek epilepsziás?

Figyelt kérdés

Több tünetem is van ami arra utal hogy epilepsziás vagyok.

(Régen az voltam de szedtem rá gyógyszert és elmúlt)

Tavaly novemberben állapították meg hogy SM beteg vagyok.



2012. máj. 14. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz epilepsziás. Valószínűleg nem múlt el csak enyhültek a tünetek. Sajnálom!
2012. máj. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sajnálom, ha az (is) vagy.


De azt is sajnálom, hogy itt kell megkérdezned: hát tényleg ennyire magára hagyja a pácienseit az eü manapság? Ez már a sokadik kérdés, ami mindenképp szakorvost igényel, amiből az látszik, hogy nem merünk hozzájuk fordulni egyből :(


Sok erőt, és lelkiismeretes kezelőorvost kívánok!

2012. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az sm önmagában is hordoz epilepsziához hasonló tüneteket. Viszont felerősíthet vagy kiújíthat régi betegségeket is. Eleve furcsa az egész nyavalya, mert nem tudni, nem pont abból a betegségből indult-e ki valami változás a szervezetben, ami miatt előjött az sm.


Szóval sajnos lehetsz. Mindenképp konzultálj a szakorvosoddal, mert egymást ronthatja, erősítheti a két betegség.


Különben pedig az sm miatt nagyon vigyázz az étrendedre, mindenképp gyógytornázz és egyél olajos magvakat, főleg diót és halolaj-kapszulát. Kicsiségeknek tűnnek, de nagyon fontosak a szinten tartásban, és állapotbeli javulást is hozhatnak! Tapasztalat! (Ha már tudtad, bocsi.)

2012. máj. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom ha még az epilepszia is előjött. Az SM önmagában is elég.


és igen, kb úgy kezelik az sm-et,hogy menj haza és ne gondolj rá...én legalábbis semmi tájékoztatást nem kaptam, hogy mit csináljak, mit egyek vagy ne stb:(

2012. máj. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 15. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!